Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
8 4
Reklama

Argentyński obrońca zostaje w Lechu Poznań

sk
czwartek, 5.07.2018 r.
godz. 09.56
sk | czwartek, 5.07.2018 r., godz. 09.56
Argentyński obrońca zostaje w Lechu Poznań
fot. Paweł Rosolski

Vernon De Marco przynajmniej jeszcze przez rok będzie bronić barw Lecha Poznań.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
8°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Argentyńczyk, posiadający również hiszpańskie obywatelstwo, przed minionym sezonem trafił do Kolejorza na zasadzie wypożyczenia ze Slovana Bratysława. W pierwszym zespole rozegrał jednak tylko dwa spotkania, za to jedenaście razy prezentował się w barwach trzecioligowych rezerw, gdzie dobrze mógł mu się przyjrzeć Ivan Djurdjević.
 
Po objęciu pierwszego zespołu trener dał piłkarzowi szansę, a teraz klub poinformował o przedłużeniu wypożyczenia na kolejne 12 miesięcy. - Vernon to zawodnik pierwszego zespołu, który w odpowiednim momencie dostanie szansę gry. To się stanie wtedy, kiedy uznamy, że jest do tego przygotowany. Ma duże szanse na występy, bo widać po nim, że to wartościowa postać. Tak jak każdy zawodnik, który jest członkiem pierwszej drużyny. Nie będę nikogo wyróżniał, oni wszyscy pracują dobrze - tłumaczył na łamach lechpoznan.pl trener Ivan Djurdjević.
 
Kolejorz zapewnił sobie prawo pierwokupu piłkarza.. Jeśli z niego skorzysta, to w życie wejdzie indywidualna umowa De Marco, wiążąca go z Lechem do czerwca 2021 roku.
Reklama