Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
6 2

Trwają jeździeckie zmagania na Hipodromie Wola

sk
piątek, 8.06.2018 r.
godz. 15.01
sk | piątek, 8.06.2018 r., godz. 15.01
Trwają jeździeckie zmagania na Hipodromie Wola
fot. Marek Surdyk

Na Hipodromie Wola trwają zawody CSI4* Poznań (IX Memoriał Macieja Frankiewicza).

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1005 hPa
JUTRO
pogoda
6°C 1000 hPa
POJUTRZE
pogoda
3°C 1009 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
W czwartek najważniejszymi zawodami była duża runda 145 cm, zaliczana do światowego rankingu. Triumfował w niej reprezentant Włoch, Emilio Bicocchi. Dosiadał on 8-letniej klaczy Faliane W, z którą ustanowił czas 64.43 sekundy.
 
Ponad dwie sekundy za nim uplasowała się Emma Augier De Moussac z Czech, na klaczy Diva. Trzecia była reprezentantka Włoch, Giulia Martinengo Marquet na Courage Des Fegie.
 
Konkurs średniej rundy (140 cm) wygrał Krzysztof Ludwiczak na klaczy Queen La Balou. - Każde zwycięstwo na zawodach czterogwiazdkowych cieszy zawodnika, tym bardziej, że jest to klacz dość młoda, 9-letnia. Był to idealny konkurs dla niej, wszystko wyszło bardzo dobrze i udało się zwyciężyć - komentował zwycięzca. Na podium stanęli również Mściowoj Kiecoń na klaczy Digisport Satisfaction i Emilio Bicocchi na wałachu Easy Time De Villa D’Arto.
 
W piątek zawody potrwają do późnego popołudnia, a wstęp jest bezpłatny.
 
W sobotę rywalizacja ruszy o 8:30, a w niedzielę o 9:00. Najważniejszą jej odsłoną będzie niedzielne Grand Prix, zaplanowane na 13:15.
 

Jednodniowy bilet kosztuje 30 zł, a dwudniowy karnet 50 zł. Dzieci do lat 13. wejdą na hipodrom za darmo. Wejściówki można nabywać przez internet i w kasach na terenie imprezy.

Na zdjęciach prezentujemy czwartkowe zawody średniej i dużej rundy.

Reklama