Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -4
Reklama

Carlitos nie zagra z Lechem. Jak Wisła poradzi sobie bez największej gwiazdy?

sk
sobota, 12.05.2018 r.
godz. 12.18
sk | sobota, 12.05.2018 r., godz. 12.18
Carlitos nie zagra z Lechem. Jak Wisła poradzi sobie bez największej gwiazdy?
Carlitos w walce z Nikolą Vujadinoviciem fot. PAP/Jacek Bednarczyk

W niedzielnym starciu z Lechem Poznań Wisła Kraków będzie musiała radzić sobie bez swojej największej gwiazdy.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1029 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1020 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

24 bramki i 7 asyst: Carlitos to nie tylko filar Białej Gwiazdy, ale i jeden z najbardziej wartościowych piłkarzy całej Lotto Ekstraklasy. W 36. kolejce Hiszpan będzie jednak zawieszony za nadmiar żółtych kartek.

Gospodarze przekonują jednak, że mają już dobry plan na zastąpienie Carlitosa. Jaki? - Ja już wiem, ale nie zdradzę tego. Braliśmy pod uwagę też fakt, że kartka może zostać anulowana, jak było w przypadku zawodników innych drużyn. Zawsze trzeba mieć w zanadrzu plan B - mówił trener Joan Carrillo, cytowany przez serwis wisla.krakow.pl.

W niedzielę kibice Wisły pożegnają Pawła Brożka i Arkadiusza Głowackiego, a przy Reymonta spodziewają się bardzo wysokiej frekwencji. Do tej pory Wisła miała spoty problem z grą przy dużej publice. Tym razem ma być inaczej. - Zawsze granie przed tak wielką publicznością  jest honorem i zaszczytem. Jeśli kibice przychodzą na stadion, to wierzą w naszą pracę. To przeważa nad presją, która towarzyszy tym spotkaniom, bo staramy się przekazać efekty pracy, jaką wykonujemy - zapewnił szkoleniowiec.

Jak trener Wisły ocenia sytuację Kolejorza? - Sam fakt zwolnienia trenera jest czymś niemiłym, bo pracę stracił kolega po fachu. Skupiam się na sobie, na swojej drużynie. Mają niełatwą pracę do wykonania w krótkim czasie. Starają się zyskać na czasie, bo przylatują samolotem. Nie chcę skupiać się na ich problemach, tylko na swoich zawodnikach, lecz na pewno trudno jest zmienić styl drużyny w tak krótkim okresie czasu - przyznał.

Początek niedzielnego spotkania w Krakowie o 18:00. Lech musi wygrać, żeby przedłużyć swoje szanse na zdobycie mistrzostwa Polski.

Reklama