Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Trener Jagiellonii: zespół stanął na wysokości zadania

sk
środa, 9.05.2018 r.
godz. 23.23
sk | środa, 9.05.2018 r., godz. 23.23
Trener Jagiellonii: zespół stanął na wysokości zadania
fot. Paweł Rosolski

Ireneusz Mamrot po meczu w Poznaniu miał spore powody do satysfakcji.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Prowadzona przez niego Jagiellonia Białystok udanie zrewanżowała się na Lechu, mocno ograniczając szanse gospodarzy na mistrzostwo Polski. - Cieszę się, że zespół stanął na wysokości zadania. Dobrze weszliśmy w mecz, graliśmy rozsądnie, spokojnie, dobrze taktycznie i szybko otworzyliśmy wynik. Wiadomo, że ostatni mecz tutaj dobrze się dla nas zaczął, ale źle skończył. Łut szczęścia też jest potrzebny. Tak było przy trafieniu Runje w poprzeczkę - mówił na pomeczowej konferencji trener.
 
- Dobrze broniliśmy, zdobyliśmy ważną bramkę po stałym fragmencie gry. Cieszę się, że udało się tak strzelić gola, bo ostatnio te stałe fragmenty różnie wyglądały - komentował szkoleniowiec.
 
Dzięki wygranej w Poznaniu Jagiellonia zachowała szanse na mistrzowski tytuł. Musi jednak liczyć na potknięcie Legii Warszawa. - Zdawaliśmy sobie sprawę, że w Poznaniu gra się bardzo trudno, o czym przekonaliśmy się w poprzednim meczu. Teraz najważniejsze to wygrać w Lubinie. Zdajemy sobie sprawę, że przy równej liczbie punktów będziemy przed Legią, więc będziemy trzymać kciuki za ich rywali - zapowiedział Mamrot.
Reklama