Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-1 -1
Reklama

Młody debiutant z Lecha Poznań: jestem dumny. Nadal będę ciężko pracować

sk
wtorek, 20.02.2018 r.
godz. 12.31
sk | wtorek, 20.02.2018 r., godz. 12.31
Młody debiutant z Lecha Poznań: jestem dumny. Nadal będę ciężko pracować

Tymoteusz Klupś zadebiutował w niedzielę w pierwszej drużynie Lecha Poznań, co dla wychowanka zawsze jest ogromnym przeżyciem.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1025 hPa
JUTRO
pogoda
-1°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1029 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Skrzydłowy urodził się 26 lutego 2000 roku w stolicy Wielkopolski. Od najmłodszych lat związany był z Lechem, przechodząc kolejne poziomy szkolenia, aż trafił pod skrzydła Nenada Bjelicy. To właśnie Chorwat dał 18-latkowi szansę debiutu przeciwko Pogoni Szczecin.

- To coś niesamowitego zagrać tutaj w Poznaniu i zadebiutować na tym stadionie przy tak wspaniałej publiczności w klubie, w którym się wychowałem i gram od małego. Jestem z tego bardzo dumny - komentował piłkarz w rozmowie z Lech TV.

Klupś wszedł na boisko w 90. minucie, już przy stanie 2:0. Jak z ławki rezerwowych ocenił postawę kolegów? - Pierwsza połowa była lepsza w naszym wykonaniu. W drugiej się cofnęliśmy, Pogoń częściej była przy piłce, ale cieszy, że dowieźliśmy to 2:0 do końca - ocenił.

Skrzydłowy ma jasne plany dotyczące przyszłości. - Będę pracował tak samo ciężko jak do tej pory. Cieszę się, że trener docenił moją postawę na treningach - zapowiedział.

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama