Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-3 -8
Reklama

Lech Poznań chce zwiększyć frekwencję na meczach. Przygotowano specjalny program dla kibiców

sk
piątek, 9.02.2018 r.
godz. 18.51
sk | piątek, 9.02.2018 r., godz. 18.51
Lech Poznań chce zwiększyć frekwencję  na meczach. Przygotowano specjalny program dla kibiców
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Lech Poznań przygotował największy program profrekwencyjny w swojej historii. Kibice regularnie pojawiający się na meczach mogą liczyć na specjalne benefity.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-2°C 1009 hPa
JUTRO
pogoda
-3°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
-4°C 1015 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Z danych opublikowanych przez Kolejorza wynika, że co trzeci bilet kupowany na mecz przy Bułgarskiej nabywany jest przez osobę, która pojawia się na INEA Stadionie po raz pierwszy. - Z analizy samych danych systemu sprzedaży biletów wiemy, że 80 procent kibiców Kolejorza pojawia się na naszych meczach maksymalnie 2 razy w sezonie. Ze spotkań i rozmów z kibicami, a także badania ich opinii wiemy, że bycie bliżej klubu jest jedną z ich głównych, naturalnych potrzeb. Nie ulegało więc wątpliwości, że jako klub musimy wzbogacać ich przeżycia, jako sympatyków Lecha - powiedział Sebastian Starczewski, dyrektor marketingu Lecha Poznań.

Celem klub jest zatem zachęcenie kibiców do regularnego pojawiania się na INEA Stadionie. Pomóc ma w tym program LECHICI. Przedstawiciele Lecha przekonują, że dla przeciętnego fana zmieni się niewiele.

- Bez konieczności zmiany nawyków czy formy kibicowania, chodząc na mecze czy robiąc zakupy w klubowym sklepie, uczestnik programu LECHICI będzie od teraz otrzymywał dodatkowe profity wyrażone w postaci punktów zgromadzonych na swoim koncie. Punkty będzie można w dalszej kolejności wykorzystać na niedostępne dotychczas, wyjątkowe i ekskluzywne nagrody, akcje lub zniżki na zakup biletów czy karnetów.Jedynym warunkiem jest zarejestrowanie się w programie, który daje możliwość gromadzenia punktów w zależności od intensywności kibicowskiej aktywności. Każda obecność na meczu (a nie zakup biletu!), każdy zakup w klubowym sklepie to kolejne punkty na koncie - informuje klub.

Po zalogowaniu na stronie www.lechpoznan.pl/LECHICI będzie można sprawdzić liczbę posiadanych punktów i aktualną rangę. Poszczególne rangi zdobywane są dzięki obecności na meczach domowych Kolejorza, a kolejne poziomy umożliwiają m.in. udział w konferencji prasowej czy oglądanie meczu z okolicy ławki rezerwowych.

Uczestnicy programu mogą liczyć również m.in. na specjalne akcji przygotowane wyłącznie dla nich. Szczegóły dotyczące inicjatywy LECHICI znaleźć można na oficjalnej stronie Kolejorza.

Reklama