Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Elvir Koljić nowym piłkarzem Lecha Poznań. To 22-letni napastnik

sk
poniedziałek, 5.02.2018 r.
godz. 20.16
sk | poniedziałek, 5.02.2018 r., godz. 20.16
Elvir Koljić nowym piłkarzem Lecha Poznań. To 22-letni napastnik
lechpoznan.pl/fot. Marcin Rajczak

Bośniak Elvir Koljić został w poniedziałek nowym piłkarzem Lecha Poznań.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

To 22-letni Bośniak występujący na pozycji napastnika. Do Kolejorza trafił na zasadzie 5-miesięcznego wypożyczenia z FK Krupa. W umowie zawarto opcję pierwokupu.

W obecnym sezonie Koljić zaliczył 28 występów i zdobył 11 bramek. Zadebiutował także w pierwszej reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

- To zupełnie inny typ piłkarza od Christiana Gytkjaera i Oleksyia Khoblenko, których mamy w kadrze. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest wysokim graczem, który jest silny i bardzo dobrze zbudowany. Swoje warunki fizyczne wykorzystuje w grze głową, która jest jego dużym atutem - powiedział wiceprezes Piotr Rutkowski.

Bośniak przywdzieje koszulkę z numerem 14. Jeśli Lech zdecyduje się go wykupić, to zwiąże się z klubem 3-letnią umową. - Lech to dobry klub, który walczy o mistrzostwo. To dla mnie wyzwanie, bo jestem odpowiedzialny za zdobywanie bramek. Chcę walczyć o tytuł, to było dla mnie bardzo ważne, gdy decydowałem się dołączyć do Lecha. Jeszcze przed podpisaniem kontraktu rozmawialiśmy o napastnikach, którzy grali w tym klubie. To działa na wyobraźnię - komentował Bośniak.

Reklama