Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -3
Reklama

Nenad Bjelica: wiosną będziemy mocniejsi

sk
wtorek, 9.01.2018 r.
godz. 16.12
sk | wtorek, 9.01.2018 r., godz. 16.12
Nenad Bjelica: wiosną będziemy mocniejsi
fot. Tomasz Szwajkowski

Piłkarze Lecha Poznań rozpoczęli już przygotowania do rundy wiosennej. Trener Nenad Bjelica wierzy, że jego zespół będzie mocniejszy niż jesienią.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1029 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1022 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Lechici tradycyjnie zaczęli okres przygotowawczy od badań, a dzień później spotkali się na treningu. Przez kilka dni będą pracować na własnych obiektach, rozegrają również pierwszy sparing, a następnie wyjadą na zgrupowanie w Turcji.

Na pierwszych zajęciach sztab nie aplikował piłkarzom zbyt dużych obciążeń. - Treningi w Turcji będą bardziej intensywne, rozegramy również trzy sparingi. Chcemy dalej budować drużynę i wprowadzić ją na wyższy poziom - mówił przed kamerą Lech TV trener Bjelica.

Po 21 kolejkach Lotto Ekstraklasy Kolejorz jest wiceliderem tabeli z dwoma punktami straty do Legii Warszawa. Wiosną czeka nas zatem zacięta walka o tytuł, choć w Poznaniu skupiają się wyłącznie na sobie. - Po pierwsze chcemy dobrze przygotować zespół, następnie ważny będzie pozytywny start rundy, a najważniejsze co będzie na końcu. Możemy mieć udany start, a na końcu nic nie wygrać. W tym sezonie chcemy być pierwsi w tabeli i to jest ważne - stwierdził Chorwat.

Choć jesienią do gry Lecha było sporo zastrzeżeń, to ostatecznie zespół ma dobrą pozycję wyjściową do walki o najwyższe cele. Bjelica nie ma wątpliwości, że forma jego zespołu pójdzie w górę. - Jestem przekonany, że będziemy mocniejsi - zapewnił.

Szkoleniowiec miał na myśli również personalia. Z nowymi kolegami trenował już Thomas Rogne, a następnych transferów można spodziewać się w najbliższych dniach.

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama