Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
12 8
Reklama

Nenad Bjelica: wiosną będziemy mocniejsi

sk
wtorek, 9.01.2018 r.
godz. 16.12
sk | wtorek, 9.01.2018 r., godz. 16.12
Nenad Bjelica: wiosną będziemy mocniejsi
fot. Tomasz Szwajkowski

Piłkarze Lecha Poznań rozpoczęli już przygotowania do rundy wiosennej. Trener Nenad Bjelica wierzy, że jego zespół będzie mocniejszy niż jesienią.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
16°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
12°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
13°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Lechici tradycyjnie zaczęli okres przygotowawczy od badań, a dzień później spotkali się na treningu. Przez kilka dni będą pracować na własnych obiektach, rozegrają również pierwszy sparing, a następnie wyjadą na zgrupowanie w Turcji.

Na pierwszych zajęciach sztab nie aplikował piłkarzom zbyt dużych obciążeń. - Treningi w Turcji będą bardziej intensywne, rozegramy również trzy sparingi. Chcemy dalej budować drużynę i wprowadzić ją na wyższy poziom - mówił przed kamerą Lech TV trener Bjelica.

Po 21 kolejkach Lotto Ekstraklasy Kolejorz jest wiceliderem tabeli z dwoma punktami straty do Legii Warszawa. Wiosną czeka nas zatem zacięta walka o tytuł, choć w Poznaniu skupiają się wyłącznie na sobie. - Po pierwsze chcemy dobrze przygotować zespół, następnie ważny będzie pozytywny start rundy, a najważniejsze co będzie na końcu. Możemy mieć udany start, a na końcu nic nie wygrać. W tym sezonie chcemy być pierwsi w tabeli i to jest ważne - stwierdził Chorwat.

Choć jesienią do gry Lecha było sporo zastrzeżeń, to ostatecznie zespół ma dobrą pozycję wyjściową do walki o najwyższe cele. Bjelica nie ma wątpliwości, że forma jego zespołu pójdzie w górę. - Jestem przekonany, że będziemy mocniejsi - zapewnił.

Szkoleniowiec miał na myśli również personalia. Z nowymi kolegami trenował już Thomas Rogne, a następnych transferów można spodziewać się w najbliższych dniach.

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama