Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 1
Reklama

Młodzi piłkarze trenują z pierwszym zespołem Lecha Poznań

sk
środa, 6.12.2017 r.
godz. 13.21
sk | środa, 6.12.2017 r., godz. 13.21
Młodzi piłkarze trenują z pierwszym zespołem Lecha Poznań
Bartosz Przybysz fot. Lech TV

Trzech młodych piłkarzy Lecha Poznań otrzymało szansę na pokazanie swoich umiejętności podczas treningów z pierwszym zespołem.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1010 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1023 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

To bramkarz Bartosz Mrozek, obrońca Wiktor Pleśnierowicz i utalentowany skrzydłowy, Tymoteusz Klupś. W czwartek dołączony do nich kolejny golkiper, Bartosz Przybysz.

- Jestem w stałym kontakcie z trenerem Ivanem Djurdjeviciem, który rekomendował zaproszenie tych dwóch zawodników na treningi pierwszego zespołu. Chcemy zobaczyć jak funkcjonują na tle piłkarzy grających w ekstraklasie - tłumaczył na łamach lechpoznan.pl trener Nenad Bjelica.

Do tej pory okazji do ćwiczeń z doświadczonymi lechitami nie miał jedynie Pleśnierowicz. Pozostali - w mniejszym lub większym wymiarze - trenowali już pod okiem Nenada Bjelicy, a Klupś zagrał nawet w dwóch meczach sparingowych.

Młodzież będzie trenować z piłkarzami pierwszego zespołu do ostatniego w tym roku meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (17 grudnia na INEA Stadionie). Następnie lechici rozpoczną urlopy. Na razie nie wiadomo którzy piłkarze rezerw dostaną szansę wyjazdu na zimowe zgrupowanie.

Reklama