Pogoda jutro  Pogoda Poznań
4 -5

Trener Wisły Kraków: Lech jest szczególnie groźny w pierwszych 30 minutach

sk
czwartek, 26.10.2017 r.
godz. 18.46
sk | czwartek, 26.10.2017 r., godz. 18.46
Trener Wisły Kraków: Lech jest szczególnie groźny w pierwszych 30 minutach
fot. PAP/ Stanisław Rozpędzik

Lech Poznań będzie zdecydowanym faworytem piątkowego spotkania z Wisłą Kraków. Goście doskonale znają mocne strony Kolejorza.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1013 hPa
JUTRO
pogoda
4°C 1023 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1017 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Lech to na pewno drużyna stworzona do rywalizacji na wysokim poziomie, także w europejskich pucharach. Może pochwalić się również szeroką kadrą z kilkoma indywidualnościami w składzie - ocenił trener Białej Gwiazdy, Kiko Ramirez, cytowany przez serwis wisla.krakow.pl.

Hiszpan podkreślał siłę Lecha na INEA Stadionie. - Nasz rywal jest szczególnie niebezpieczny u siebie i gra się z nim ciężko. Trzeba zaznaczyć, że Lech szczególnie groźny jest w pierwszych trzydziestu minutach, a drużyny, które tam przyjeżdżają, nie maja lekko - ocenił szkoleniowiec Wisły.

Krakowianie zajmują 6. pozycję w tabeli, ale do prowadzącego Lech tracą tylko 3 punkty. - Będziemy chcieli utrzymać kontakt z zespołami z czołówki. Nie będzie łatwo, bo, jak już mówiłem, Lech jest groźny zwłaszcza u siebie. Po piątkowym meczu zakończymy etap walki z rywalami właśnie z góry tabeli. Z Legią nie udało się wygrać, ale z tym już niczego nie zrobimy. Będziemy chcieli pokazać się w Poznaniu z dobrej strony, przeciwstawić się Lechowi i wywieźć trzy punkty z terenu rywala - zapowiedział Ramirez.

Początek piątkowego spotkania na INEA Stadionie o 20:30.