Pogoda jutro  Pogoda Poznań
4 -5

Spore zainteresowanie biletami na mecz Lech - Wisła

sk
środa, 25.10.2017 r.
godz. 15.48
sk | środa, 25.10.2017 r., godz. 15.48
Spore zainteresowanie biletami na mecz Lech - Wisła
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

W najbliższy piątek Lech Poznań podejmie na INEA Stadionie Wisłę Kraków. sporym zainteresowaniem cieszą się wejściówki na to spotkanie.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1013 hPa
JUTRO
pogoda
4°C 1023 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1017 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

6 zwycięstw i 5 remisów Kolejorza daje mu po 13. kolejce Lotto Ekstraklasy pierwsze miejsce w tabeli. To "najsłabszy" lider pod względem dorobku na tym etapie sezonu od wielu lat, nasze rodzime rozgrywki blado wypadają również na tle innych lig europejskich: w większości przypadków podobny bilans nie gwarantowałby tak wysokiej pozycji.

Twarde fakty są jednak dla Lecha korzystne: poznańska Lokomotywa w ostatnich trzech kolejkach zdobyła 5 punktów z bardzo wymagającymi rywalami i przewodzi w ligowej stawce, a to stanowi dodatkowy magnes dla kibiców.

Fani Kolejorza czują ponadto głód piłki: po raz ostatni mogli emocjonować się domowym występem swoich ulubieńców 1 października, kiedy na INEA Stadion przyjechała Legia Warszawa.

Teraz do Poznania przyjeżdża groźna dla każdego Wisła, mająca na swoim koncie zaledwie 3 punkty mniej od Kolejorza, podrażniona ponadto ostatnią porażką na swoim stadionie.

Nie może więc dziwić dobre tempo sprzedaży wejściówek. W środę rano zajętych było już ponad 20 tysięcy miejsc, a po godzinie 15 Lech poinformował o otwarciu górnych sektorów trybuny Czapczyka.

Bilety największym wzięciem cieszą się zwykle w dniu meczowym, można zatem założyć, że piątkowa frekwencja będzie należeć do największych w tym sezonie. Do tej pory najwięcej kibiców zgromadził oczywiście mecz z Legią (36 829), niewiele mniej osób oglądało na żywo potyczkę z FC Utrecht (33 446). Następne w tej klasyfikacji są spotkania z FK Haugesund (21 968), Koronę Kielce (20 581) i Arką Gdynia (20 574).

Normalne bilety na mecz z Wisłą można nabyć w cenie 45 i 30 złotych, ulgowe to wydatek rzędu 36 i 24 zł. Szczegółowe informacje o wejściówkach i sposobie ich dystrybucji można znaleźć na www.bilety.lechpoznan.pl.