Pogoda jutro  Pogoda Poznań
4 -5

Skrzydłowego Lecha Poznań czeka kilka tygodni przerwy

sk
poniedziałek, 23.10.2017 r.
godz. 23.45
sk | poniedziałek, 23.10.2017 r., godz. 23.45
Skrzydłowego Lecha Poznań czeka kilka tygodni przerwy
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Dokładne badania potwierdziły wstępne diagnozy dotyczące zdrowia Mario Situma. Piłkarza Lecha Poznań czeka długa przerwa w treningach.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1013 hPa
JUTRO
pogoda
4°C 1023 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1017 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Skrzydłowy doznał urazu w pierwszej połowie sobotniego meczu z Lechią Gdańsk. - Mario ma uszkodzenie więzadła w stawie skokowym i z tego powodu czeka go przerwa od sześciu do ośmiu tygodni. W tym momencie czekamy na zejście obrzęku. Za tydzień przejdzie kontrolę - wyjaśnił na łamach serwisu lechpoznan.pl dr Andrzej Pyda.

Więcej szczęścia miał Rafał Janicki. Jego staw skokowy jest w znacznie lepszym stanie niż u Chorwata. Obrońca wkrótce wznowi treningi, ale na razie nie wiadomo kiedy dokładnie będzie zdolny do gry. Pod znakiem zapytania stoi więc jego występ w piątkowej konfrontacji z Wisłą Kraków.

Z powodu złamanego nosa dopiero po przerwie na mecze reprezentacji na boisku zobaczymy Nickiego Bille Nielsena. To oznacza, że Duńczyk będzie do dyspozycji Nenaada Bjelicy podczas zaplanowanego na 18 listopada spotkania z Sandecją Nowy Sącz, opuści za to spotkania z Wisłą i Górnikiem Zabrze (4 listopada).