Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -5

Obrońca Lecha Poznań zmaga się z kontuzją. Nie wiadomo kiedy wróci do gry

sk
piątek, 6.10.2017 r.
godz. 12.41
sk | piątek, 6.10.2017 r., godz. 12.41
Obrońca Lecha Poznań zmaga się z kontuzją. Nie wiadomo kiedy wróci do gry
fot. lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

Wciąż nie wiadomo kiedy w pełni zdolny do gry będzie środkowy obrońca Lecha Poznań, Nikola Vujadinović.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1026 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1033 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Urodzony w Belgradzie zawodnik to jedno z tegorocznych wzmocnień Kolejorza. Trener Nenad Bjelica nie ukrywał, że piłkarz miał pewne zaległości treningowe, dlatego pierwszy występ zaliczył dopiero pod koniec lipca.

Do tej pory defensor przywdział koszulkę Lecha w sumie cztery razy: dwukrotnie w eliminacjach Ligi Europy, do tego doszło po jednym występie w Pucharze Polski i Lotto Ekstraklasie. 

Latem Vujadinović zmagał się z kontuzją mięśnia dwugłowego uda. Obecnie dokucza mu raz barku. - Nikola może brać udział w treningach, ale kontuzja której się nabawił powoduje, że musi unikać gry w zwarciu, pełnym kontakcie. Jeszcze przez jakiś czas może to być dla niego niebezpieczne, ale jest pod opieką sztabu medycznego i cały czas monitorujemy postępy w leczeniu - tłumaczy na łamach lechpoznan.pl dr Martin Mayer, odpowiedzialny w sztabie trener Bjelicy za przygotowanie fizyczne.

Sztab Lecha nie jest w stanie określić dokładnej daty powrotu Vujadninovicia do gry. Kolejorz następy mecz ligowy rozegra w piątek, 13 października.