Piłka ręczna: Grunwald zaczął od zwycięstwa

sk
niedziela, 17.09.2017 r.
godz. 11.55
sk | niedziela, 17.09.2017 r., godz. 11.55

Od zwycięstwa nad SMS ZPRP Gdańsk rozgrywki I ligi piłkarzy ręcznych rozpoczęli zawodnicy WKS Grunwaldu Poznań.

NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Młody zespół z Trójmiasta posiada spory potencjał, o czym Wojskowi przekonali się w pierwszej połowie, wygranej przez przyjezdnych 11:9.

W drugich 30 minutach podopieczni Rafała Walczaka zaczęli jednak grać znacznie lepiej i zapewnili sobie pierwsze w sezonie 2017/18 3 ligowe punkty.

W drugiej kolejce Grunwald zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Orlen Wisły Płock. Kolejny mecz w Poznaniu zaplanowano na 30 września: Wojskowi podejmą wówczas w hali przy ul. Newtona KPR Gwardię Koszalin.

WKS Grunwald Poznań - SMS ZPRP Gdańsk 23:21 (9:11)

Bramki dla Grunwaldu: Baraniak 3, Majewski 2, Martyński 8, Gintowt 6, Kurek 1, Nieradko 3.

Bramki dla SMS ZPRP: Łazarczyk 1, Kowalik 2, Frańczak 2, Niedzielenko 2, Działakiewicz 5, Łazarowicz 3, Dadej 1, Rybski 4, Skraburski 1.