Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -6

Skrzydłowy Lecha po remisie w Szczecinie: pamiętaliśmy ostatnią katastrofę

sk
wtorek, 12.09.2017 r.
godz. 09.41
sk | wtorek, 12.09.2017 r., godz. 09.41
Skrzydłowy Lecha po remisie w Szczecinie: pamiętaliśmy ostatnią katastrofę
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Ofensywni gracze Lecha Poznań nie mieli powodów do zadowolenia po niedzielnym spotkaniu z Pogonią Szczecin.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-1°C 1017 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Kolejorz bezbramkowo zremisował z Portowcami. Piłkarze Nenada Bjelicy bardzo rzadko atakowali bramkę rywala i przez 90 minut zdołali oddać zaledwie jeden celny strzał.

Jego autorem był Niklas Barkroth. Szwedzki skrzydłowy starał się być aktywny, ale podobnie jak Mario Situm nie był w stanie wygrywać indywidualnych pojedynków i kończyć akcji dośrodkowaniem. - Mamy dużo szacunku do pozostałych zespołów w lidze i pamiętaliśmy to, co stało się w Szczecinie kilka tygodni temu. Nasz występ był wówczas katastrofą. Po tym remisie nie możemy być z siebie zadowoleni, zabieramy jednak do Poznania cenny punkt i musimy się z tym pogodzić - komentował piłkarz w rozmowie z reporterką Lech TV.

Jak Barkroth ocenił swoją postawę? - Przytrafiło mi się kilka błędów technicznych, ale oprócz tego uważam ten występ za nie najgorszy. Tak jak reszta zespołu starałem się ciężko pracować. Dla mnie i Mario Situma nie było to łatwe spotkanie, pojawiało się niewiele okazji do gry skrzydłami. W takiej sytuacji możesz jedynie dużo biegać, dać z siebie wszystko dla drużyny i to starałem się robić - mówił. 

ZOBACZ VIDEO
arrow