Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-1 -5

Nenad Bjelica: żadna z drużyn nie chciała ryzykować

sk
niedziela, 10.09.2017 r.
godz. 20.41
sk | niedziela, 10.09.2017 r., godz. 20.41
Nenad Bjelica: żadna z drużyn nie chciała ryzykować
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Lech Poznań bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Trener Nenad Bjelica uznał ten wynik za satysfakcjonujący.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
-1°C 1016 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1021 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Gospodarze przez większość spotkania posiadali inicjatywę, nie byli jednak w stanie sforsować defensywy Kolejorza. Z kolei goście mieli ogromne problemy z kreowaniem akcji. Szczegółową relację można znaleźć tutaj.

- Myślę, że to był mecz, w którym żadna z drużyn nie chciała za bardzo ryzykować, dlatego uważam, że remis jest ok. My w pierwszej połowie mieliśmy dwie dobre okazje, Pogoń też miała jedną. W drugiej części gry nie było zbyt wielu sytuacji. Być może bolesna porażka w Pucharze Polski miała wpływ na to, że mieliśmy dziś duży szacunek do rywala - mówił na pomeczowej konferencji Bjelica, cytowany przez lechpoznan.pl.

W drużynie Kolejorza zabrakło kilku ważnych ogniw. - Przeciwnik gra bardzo dobrą piłkę, ale nie zagrał dziś tak dobrze, jak w pucharowym spotkaniu. Musimy dalej pracować i ten mecz dobrze to pokazał. U nas brakowało czterech zawodników ofensywnych, którzy są dla nas ważni, ale dziś i tak mieliśmy bardzo dobrą drużynę - ocenił Chorwat.