Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-1 -5

Pogoń - Lech: Kolejorz zagra bez kilku piłkarzy?

sk
piątek, 8.09.2017 r.
godz. 12.24
sk | piątek, 8.09.2017 r., godz. 12.24
Pogoń - Lech: Kolejorz zagra bez kilku piłkarzy?
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Lekki ból głowy może mieć przed meczem z Pogonią Szczecin trener Nenad Bjelica. W jego zespole może zabraknąć kilku ważnych piłkarzy.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
-1°C 1016 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1021 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Pierwszy nieobecny to oczywiście Maciej Gajos. Środkowy pomocnik został zawieszony przez Komisję Ligi na 4 spotkania i jeśli zapowiedziane odwołanie Kolejorza nie przyniesie skutku, to piłkarz wróci do gry dopiero po kolejnej przerwie na mecze reprezentacji narodowych.

W niedzielę kibice nie zobaczą w akcji również Radosława Majewskiego. Ofensywny pomocnik wciąż ma drobne problemy ze zdrowiem i sztab szkoleniowy nie chce ryzykować pogłębienia urazu. Zawodnik powinien być gotowy do gry w kolejny weekend.

Realny, choć wcale nie przesądzony, wydaje się powrót Darko Jevticia. Szwajcar nie jest jednak jeszcze gotowy do gry przez 90 minut i możliwe, że trener da mu szansę wejścia na boisko z ławki rezerwowych.

Pod znakiem zapytania stoją występy Macieja Makuszewsiego i Nikoli Vujadonovicia. Polak miał problemy z kolanem i trener Bjelica ma podjąć ostateczną decyzję po piątkowym treningu. Czarnogórzec z kolei wciąż nie nadrobił jeszcze w pełni zaległości treningowych.