Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
24 13

Kilka urazów w drużynie Kolejorza. Złamany nos Trałki

sk
poniedziałek, 21.08.2017 r.
godz. 09.18
sk | poniedziałek, 21.08.2017 r., godz. 09.18
Kilka urazów w drużynie Kolejorza. Złamany nos Trałki
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

W niedzielnym meczu Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Lechem Poznań nie brakowało ostrej walki. Goście przypłacili ją kilkoma urazami.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
24°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
24°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
24°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Na początku spotkania Wołodymyr Kostewicz zderzył się z Ákosem Kecskésen. Na głowach obu zawodników pojawiły się opatrunki, a reprezentant gospodarzy po pewnym czasie opuścił plac gry. Ukrainiec  pozostał na nim do końca rywalizacji i w rozpoczętym właśnie tygodniu powinien trenować na pełnych obrotach.

Jak informuje oficjalna witryna internetowa Lecha Poznań, Łukasz Trałka, który został zmieniony jeszcze przed przerwą, po ostrym ataku jednego z rywali doznał złamania nosa. Defensywnym pomocnikiem szybko zajął się klubowy lekarz, a po poniedziałkowych badaniach okaże się czy piłkarza czeka przerwa w treningach.

Po przerwie z boiska zeszli Christian Gytkajer i Maciej Makuszewski. Duńczyk miał problemy z infekcją paznokcia, a Polak narzekał na ból kolana. Na razie nie wiadomo czy któregokolwiek z nich czeka przerwa w treningach, ale nic nie wskazuje, aby były to poważne urazy.