Pogoda jutro  Pogoda Poznań
12 6

Nenad Bjelica: popełniliśmy kilka błędów. To nie jest normalne dla tego zespołu

sk
czwartek, 13.07.2017 r.
godz. 22.28
sk | czwartek, 13.07.2017 r., godz. 22.28
Nenad Bjelica: popełniliśmy kilka błędów. To nie jest normalne dla tego zespołu
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

- Musimy pracować, szczególnie w defensywie - mówił trener Lecha Poznań po przegranym meczu z FK Haugesund.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1010 hPa
JUTRO
pogoda
12°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
11°C 1009 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Piłkarze Nenada Bjelicy w pewnym momencie przegrywali już 0:3. Udało im się jednak odrobić większość strat i ostatecznie pierwszy mecz 2. rundy eliminacji Ligi Europy Norwegowie wygrali 3:2.

- Co się stało? Zagraliśmy z bardzo dobrym zespołem, który jest w trakcie sezonu i ma dobrą jakość. My jesteśmy w trakcie przygotowań. Jeśli to porównamy, zobaczymy różnicę między naszymi zespołami. Popełniliśmy kilka błędów w pierwszej połowie. To nie jest normalne dla tego zespołu. Zagraliśmy z zespołem szybkim, w dobrej formie, u siebie są groźni i zobaczyliśmy to. Mogę tylko pochwalić rywala, zasłużył na to zwycięstwo. My musimy pracować, szczególnie w defensywie. Ale cały zespół, nie tylko obrona - komentował szkoleniowiec, cytowany przez lechpoznan.pl.

- Nie graliśmy na wysokim poziomie. Mamy szansę na wygraną i awans w drugim meczu. Wiemy, że Łukasz nie jest stoperem, Lasse nie zawsze grał w poprzednim sezonie, Robert był wiosną wypożyczony. Mamy wielu nowych obrońców, oni muszą pracować, potrzebują zrozumienia na boisku. To nie przychodzi z dnia na dzień. Każdy musi pracować. Cały zespół na boisku miał problem, może z dzisiejszej gry wiele wyciągnąć - dodawał trener Bjelica.

Szczegółową relację ze spotkania można znaleźć tutaj.