Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 4

Bjelica: Górnik zdobył tylko punkt, ale gra bardzo dobrze

sk
sobota, 18.03.2017 r.
godz. 14.00
sk | sobota, 18.03.2017 r., godz. 14.00
Bjelica: Górnik zdobył tylko punkt, ale gra bardzo dobrze
fot. Roger Gorączniak, archiwum

- Ta drużyna grała bardzo dobrze, choć zdobyła tylko jeden punkt - mówił o najbliższym rywalu Lecha Poznań trener Nenad Bjelica.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1010 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1011 hPa
POJUTRZE
pogoda
11°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Po rundzie jesiennej Górnik Łęczna był w bardzo nieciekawej sytuacji. Zimą misji utrzymania zespołu w Lotto Ekstraklasie podjął się Franciszek Smuda, ale na razie idzie mu to słabo: Górnik zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z 4 punktami straty do bezpiecznej lokaty.

Rozpędzonego Lecha czeka więc teoretycznie łatwe zadanie. Co na to trener Bjelica? - Analizowaliśmy ostatnie mecze Górnika i ta drużyna grała bardzo dobrze, choć zdobyła tylko jeden punkt  w trzech meczach. Wiemy, że w niedzielę podejmiemy zespół pokazujący wysokie zaangażowanie, dobrą organizację i grający ofensywnie - ocenił.

Chorwat nie boi się rozprężenia" we własnym zespole. - Zawsze jesteśmy faworytem, nieważne z jakim zespołem gramy. Lech zawsze musi nim być. Nie mamy problemu z tą rolą. Koncentrujemy się na zadaniach boiskowych. Jeśli je wykonamy, to możemy pokonać każdego rywala - powiedział.

W ostatnich spotkaniach szkoleniowiec Kolejorza lubił rotować składem. Jak będzie w niedzielę? - Wszystko mam już w głowie i wiem kto będzie grać, choć przed nami jeszcze dwa treningi. Dokonamy małych zmian w składzie - zdradził na przedmeczowej konferencji.

Lech podejmie Górnika w niedzielę o 15:30.