Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -2

Wyjątkowa gala sztuk walki w Poznaniu: rękawice skrzyżują wyłącznie kobiety!

sk
piątek, 17.03.2017 r.
godz. 15.14
sk | piątek, 17.03.2017 r., godz. 15.14
Wyjątkowa gala sztuk walki w Poznaniu: rękawice skrzyżują wyłącznie kobiety!
fot. LFN

8 kwietnia w Poznaniu odbędzie się gala organizacji Ladies Fight Night. W klatkoringu zmierzą się wyłącznie reprezentantki płci pięknej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
2°C 1005 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1016 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Impreza będzie elementem odbywających się w dniach 6-9 kwietnia targów Motor Show. LFN to młoda federacja, a "Five Points" będzie piątą organizowaną przez nią galą.

- Rok 2016 zamknęliśmy z dużą pompą podczas urodzinowej gali w Karpaczu. Oprócz świetnej atmosfery i pięknych okoliczności przyrody nie zabrakło przede wszystkim fantastycznego sportowego widowiska. A ponieważ lubimy podnosić sobie poprzeczkę, to ten rok otwieramy galą podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce i czwartych w Europie. Najmocniejszym zawodniczkom z Polski i zagranicy będzie towarzyszył głośny ryk silników. Atrakcji w związku z naszym debiutem w stolicy Wielkopolski na pewno nie zabraknie! - zapowiada Łukasz Chmal, prezes organizacji.

Walki rozgrywane będą w kilku formułach. W MMA zaprezentuje się m.in. reprezentująca Piłę Katarzyna Lubońska, mająca za sobą pojedynki w KSW i PLMMA. Jej rywalką będzie Nubia Santos do Nascimento z Brazylii.

W klatkoringu (mniej więcej do połowy wysokości złożony jest on z siatki, wyżej są klasyczne liny) staną również Natalia Leciejewska i Martę Gusztab z Kohorty Poznań, walczące odpowiednio w K1 i Muay Thai.

Oprócz Polek i Brazylijek do Poznania przyjadą zawodniczki z Francji, Czech, Węgier, Finlandii i Niemiec

Organizatorzy przygotowali ok. 1,5 tysiąca miejsca na widowni, a wejściówki są bezpłatne. Od poniedziałku, 20 marca, bilety będzie można zdobyć na stronie www.lfn.com.pl.