Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 2

Mecz rocznicowy Kolejorza zobaczy ponad 30 tysięcy widzów

sk
wtorek, 14.03.2017 r.
godz. 12.13
sk | wtorek, 14.03.2017 r., godz. 12.13
Mecz rocznicowy Kolejorza zobaczy ponad 30 tysięcy widzów
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Podczas niedzielnego spotkania z Górnikiem Łęczna Lech Poznań świętować będzie swoje 95. urodziny. Na INEA Stadionie pojawi się ponad 30 tysięcy osób.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 989 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 998 hPa
POJUTRZE
pogoda
4°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Pierwotnie mecz miał być rozegrany 17 marca, ale dzięki staraniom władz klubu udało się przesunąć tę datę o 2 dni. Dzięki temu na stadion dotrze kilkanaście tysięcy uczestników akcji "Kibicuj z Klasą".

Zapisy grup uczniów chcących zobaczyć spotkanie Lech - Górnik zakończono w poniedziałek. - Otrzymaliśmy zgłoszenia od kilkuset grup, które ulokowaliśmy w pustych sektorach znajdujących się na koronie INEA Stadionu, a także w sektorach, na których nie wykupiono znaczącej liczby biletów i karnetów. Praktycznie wszystkim opiekunom zawsze bardzo zależy na tym, by nie rozbijać grup ich podopiecznych na mniejsze, bo utrudnia lub wręcz uniemożliwia sprawowanie nad nimi opieki - powiedział na łamach oficjalnej strony klubu Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów Lecha Poznań.

W poniedziałek wieczorem uprawnionych do wejścia na INEA stadion było ponad 29 tysięcy widzów. Do meczu pozostało jeszcze kilka dni, więc śmiało można założyć, że przy Bułgarskiej zjawi się ponad 30 tysięcy osób, a bardzo możliwe, że ostateczna liczba będzie bliższa liczbie 40 tysięcy.

Szczegółowe informacje o cenach wejściówek i sposobach ich dystrybucji znaleźć można na www.bilety.lechpoznan.pl.