Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 4

Dariusz Formella: życzę Lechowi mistrzostwa

sk
niedziela, 12.03.2017 r.
godz. 17.38
sk | niedziela, 12.03.2017 r., godz. 17.38
Dariusz Formella: życzę Lechowi mistrzostwa
fot. Roger Gorączniak, archiwum

Dla Dariusza Formelli piątkowy mecz z Lechem Poznań był szczególny. Skrzydłowy zagrał przeciwko zespołowi, który wciąż jest właścicielem jego karty zawodniczej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1010 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1011 hPa
POJUTRZE
pogoda
11°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Kolejorz bez większych problemów pokonał kolejnego rywala. - Przegraliśmy 1:4, Lech wypunktował nas w pierwszej połowie i w drugiej ciężko było gonić. Bramka na 1:3 dodała nam troszeczkę wiary, ale kolejna zabiła już spotkanie - komentował Formella w rozmowie z Lech TV.

Piłkarz przebywa w Arce jedynie na wypożyczeniu. Kontrakt zezwolił mu zagrać w meczu obu zespołów w Lotto Ekstraklasie, ale w finale Pucharu Polski już go zabraknie. - Będę jednak na stadionie, bo to wielkie wydarzenie - zapewnił.

Zdaniem Formelli Kolejorz to obecnie najsilniejszy zespół w lidze. - Piłkarze Lecha są super zorganizowani, mają ogromne umiejętności, każdy ma dużą jakość i świetnie wyglądają jako drużyna. Nawet jeśli grają słabiej, to indywidualne umiejętności mogą przesądzić o wyniku. Życzę chłopakom mistrzostwa i sądzę, że są na dobrej drodze - ocenił. 

ZOBACZ VIDEO
arrow