Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -5

Skromna wygrana Warty w ostatnim sprawdzianie przed wylotem do Turcji

sk
środa, 15.02.2017 r.
godz. 14.25
sk | środa, 15.02.2017 r., godz. 14.25
Skromna wygrana Warty w ostatnim sprawdzianie przed wylotem do Turcji
Za Zielonymi kilka tygodni ciężkiej pracy fot. Roger Gorączniak

W środę piłkarze Warty Poznań rozegrali ostatni mecz sparingowy przed wylotem na zgrupowanie.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1026 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1033 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Prowadzony przez Jurija Szatałowa GKS Tychy przebywa obecnie na obozie w Szamotułach i to właśnie pierwszoligowiec był rywalem Zielonych.

W meczu padła zaledwie jedna bramka: w drugiej połowie do siatki GKS trafił testowany przez Wartę zawodnik, którego tożsamości klub oficjalnie nie ujawnia. Wykorzystał on dośrodkowanie z rzutu wolnego autorstwa Michała Ciarkowskiego.

Pierwszoligowiec miał swoje okazje, chociażby rzut karny, ale skutecznie obronił go Tomasz Laskowski.

Zespół Petra Nemca w trwającym od kilku tygodni okresie przygotowawczym osiągał niezłe wyniki. W dniach 19-26 lutego Zieloni przebywać będą w hotelu Kervansaray Lara w tureckiej Antalyi.

Podczas obozu obciążenia będą nieco mniejsze, ale to nie znaczy, że piłkarze Warty pojadą tam na wycieczkę. 21 lutego zespół z Drogi Dębińskiej zagra sparing z rosyjskim Anży Machaczkała, a 3 dni później Zieloni zmierzą swe siły z Akżajyk Orał z Kazachstanu.

GKS Tychy - Warta Poznań 0:1 (0:0)

Skład Warty Poznań I połowa: T. Laskowski – Siwek, Kieliba, Onsorge, Fiedosewicz, zawodnik testowany, A. Laskowski, Brzostowski, Białożyt, zawodnik testowany

Skład Warty Poznań II połowa: Filipowiak – Siwek, Dejewski, Onsorge, Fiedosewicz, Kieliba, A. Laskowski, Chromiński, Ciarkowski, Goździk, zawodnik testowany

Bramka: zawodnik testowany 47'