Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -5

Warta Poznań zdecydowała się na obóz: Zieloni jadą do Turcji

sk
sobota, 11.02.2017 r.
godz. 16.20
sk | sobota, 11.02.2017 r., godz. 16.20
Warta Poznań zdecydowała się na obóz: Zieloni jadą do Turcji
fot. Roger Gorączniak, archiwum

Na sporą zmianę w planie przygotowań zdecydował się sztab szkoleniowy Warty Poznań. Zieloni wyjadą na obóz przygotowawczy w Turcji.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1026 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1033 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Drużyna Petra Nemca od kilku tygodni przygotowuje się do rudny wiosennej II ligi na poznańskich obiektach i tak miało do samego końca. Życie zweryfikowało jednak te plany: pogoda w stolicy Wielkopolski nie rozpieszcza piłkarzy, przez co Zieloni cały czas musieli trenować i rozgrywać sparingi na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

W te sytuacji zarząd klubu znalazł środki na organizację zgrupowania poza granicami kraju. Wybór padł na turecką Antalyę, czyli kierunek często obierany przez polskie zespoły.

Zieloni w dniach 19-26 lutego przebywać będą w hotelu Kervansaray Lara. Do dyspozycji będą mieć m.in. dwa naturalne boiska, basen, siłownię i dobre zaplecze do odnowy biologicznej.

21 lutego Warta zagra sparing z rosyjskim Anży Machaczkała, a 3 dni później Zieloni zmierzą swe siły z Akżajyk Orał z Kazachstanu.

Pierwszy mecz ligowy Warty zaplanowano na 3 marca: drużyna z Drogi Dębińskiej zagra wówczas na wyjeździe z Polonią Bytom.