Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -5

Kontuzje dwóch piłkarzy Kolejorza?

sk
sobota, 11.02.2017 r.
godz. 09.31
sk | sobota, 11.02.2017 r., godz. 09.31
Kontuzje dwóch piłkarzy Kolejorza?
Putnocky i Trałka (w środku) tuż przed piątkowym meczem fot. Roger Gorączniak

Nenad Bjelica nie miał w piątek pełnego komfortu przy wyborze składu i bardzo możliwe, że podobnie będzie w kolejnym spotkaniu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1026 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1033 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Kontuzje wykluczyły ze spotkania z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza Nickiego Bille Nielsena i Mihaia Raduta, a Jan Bednarek został odsunięty od treningów ze względu na ospę wietrzną.

Wspomniana trójka powinna być do dyspozycji trenera na mecz z Piastem Gliwice (18 lutego), ale sztab oczekuje teraz na pełny raport medyczny po konfrontacji ze Słoniami.

Już w pierwszej połowie boisko opuścił Łukasz Trałka. Kapitan Kolejorza po starciu z jednym z rywali przez kilka minut kontynuował grę, ale w końcu zastąpił go Abdul Aziz Tetteh. - Łukasz skręcił nogę, jest ona bardzo spuchnięta. Więcej dowiemy się po sobotnich badaniach - powiedział Nenad Bjelica na pomeczowej konferencji.

Problemy mięśniowe miał z kolei Matus Putnocky: w drugiej połowie bramkarz przez kilka minut korzystał z pomocy fizjoterapeutów, ostatecznie mógł pozostać na boisku do ostatniego gwizdka sędziego. Również w jego przypadku trzeba poczekać na dokładną diagnozę.