Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -5

Nenad Bjelica: 3:0 to zasłużony wynik, nawet po bramkach z karnych

sk
piątek, 10.02.2017 r.
godz. 23.14
sk | piątek, 10.02.2017 r., godz. 23.14
Nenad Bjelica: 3:0 to zasłużony wynik, nawet po bramkach z karnych
fot. Paweł Rosolski

Nenad Bjelica był zadowolony z postawy swojego zespołu w starciu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Szkoleniowiec podkreślał, ze Lech Poznań zasłużenie odniósł wysokie zwycięstwo.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1026 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1033 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Uważam, że rozegraliśmy dobry mecz i zasłużenie zwyciężyliśmy. Choć bramki padły z karnych, to wynik 3:0 uważam za zasłużony - komentował trener. - Graliśmy przeciwko bardzo dobrze kontrującej drużynie i właściwie do nich nie dopuściliśmy. Tracąc piłkę od razu przechodziliśmy do pressingu - dodawał.

Chorwat dostrzegł jednak pewne mankamenty w grze Kolejorza. - Byłem niezadowolony z oddania inicjatywy pod koniec spotkania. Musimy poza tym być skuteczniejsi, bo nie zawsze będziemy mieć tak dużo okazji do zdobycia gola jak dzisiaj - mówił.

W piątek kibicom Lecha po raz pierwszy zaprezentował się pozyskany zimą Wołodymyr Kostewycz. - Jestem zadowolony z postawy Kostewycza przez całe 90 minut, choć w pierwszej połowie nieco więcej pokazywał się w ofensywie. Chcę pochwalić całą formację obronną, która pierwszy raz zaprezentowała się w takim składzie osobowym.