Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -5

Czesław Michniewicz: jesteśmy w stanie zdobyć w Poznaniu punkty

sk
piątek, 10.02.2017 r.
godz. 12.07
sk | piątek, 10.02.2017 r., godz. 12.07
Czesław Michniewicz: jesteśmy w stanie zdobyć w Poznaniu punkty
fot. Roger Gorączniak, archiwum

- Zagramy z silnym zespołem, ale możemy zdobyć punty - przekonywał trener Bruk-Bet Termaliki Niciecza, Czesław Michniewicz.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1026 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1033 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Doskonale znany w stolicy Wielkopolski szkoleniowiec po raz kolejny zmierzy się ze swoim byłym zespołem. "Polski Mourinho" nie ukrywa, że przed Słoniami trudne zadanie. - Zapowiada się mróz i musimy być na to przygotowani. Z pierwszym meczem Lecha w Poznaniu zawsze wiązane są duże nadzieje. Rywal, podobnie jak my, sumiennie przygotowywał się do sezonu - komentował w rozmowie z Termalica TV.

Michniewicz zwracał uwagę na potencjał kadrowy Kolejorza. - Skoro tacy zawodnicy jak Pawłowski, Robak czy Tetteh siedzieli w sparingu na ławce rezerwowych, o Dudce już nie wspominając, to widzimy z jak silnym zespołem przyjdzie nam grać - ocenił.

Drużyna z Niecieczy sprawiła w tym sezonie już kilka niespodzianek, ale nie wystrzegała się wpadek. Na co będzie ją stać w Poznaniu? - Trudno będzie zdobyć punkty, ale jest to możliwe. Wierzymy, że grając z odpowiednim nastawieniem i realizując swój plan taktyczny, jesteśmy w stanie przywieźć coś do domu - zapowiedział trener.

Początek meczu Lech - Termalica o 20:30. Relacja LIVE na łamach portalu epoznan.pl.