Reklama
Reklama

Jan Urban przyłapał swoich piłkarzy... w kinie (wideo)

fot. Lech TV

Trener Jan Urban przyłapał kilku swoich piłkarzy w kinie. Nie wyciągnął jednak wobec nich konsekwencji, bo celem wizyty było przypomnienie o czwartkowym spotkaniu Ligi Europy z FC Basel.

Widzowie oczekujący na seans zamiast reklam zobaczyli szkoleniowca Kolejorza, który po chwili przemówił do swoich piłkarzy. - Kownaś, Pawłowski, Linetty? O, jeszcze Trała tam siedzi! Panowie, co wy tu robicie? W Multikinie, na relaksie? Za pół godziny was widzę na treningu! - mówił trener Urban.

Całość była oczywiście formą żartu. Piłkarze wstali ze swoich miejsc, ale przed opuszczeniem sali rozdali zgromadzonym gadżety, ponadto każda osoba na widowni otrzymała zaproszenie na mecz z FC Basel.

Mecz ze Szwajcarami może zadecydować o awansie do fazy pucharowej Ligi Europy. Akcja w kinie to element kampanii promującej to spotkanie. Od ubiegłego tygodnia w centrum miasta można spotkać Łukasza Trałkę, Paulusa Arajuuriego i Macieja Gajosa. Ich 3-metrowe podobizny stanęły na Placu Wolności, przed wejściem do galerii Poznań City Center i przed Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Każdy, kto zdecyduje się pojawić na Bułgarskiej 10 grudnia może skorzystać ze specjalnej oferty biletów przygotowanej przez klub. Posiadacze karnetów otrzymają zniżkę w wysokości 50% (zamiast zwyczajowych 25%). Taki sam rabat jest dostępny również dla osób, które w tym sezonie kupiły bilety na co najmniej dwa bilety na mecze europejskich pucharów, czyli mecze eliminacji do Ligi Mistrzów i Ligi Europy oraz mecze fazy grupowej Ligi Europy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
21℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
21.38 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro