Reklama
Reklama

Rusza akcja: przyjdź i spróbuj judo

fot. PKS Olimpia Poznań

Młodzieżowe Centrum Sportu działające przy PKS Olimpia Poznań zaprasza wszystkie dzieci i młodzież na dwutygodniową darmową przygodę z judo w ramach akcji "Przyjdź, zobacz, spróbuj judo".

Jak co roku klub PKS Olimpia Poznań przygotował dla najmłodszych poznaniaków we wrześniu dwutygodniowe darmowe zajęcia z judo w ramach akcji "Przyjdź, zobacz, spróbuj judo". Treningi ruszą 1 września w dwóch ośrodkach: Sala Dojo w Wyższej Szkole Prawa i Administracji przy ul. Bułgarskiej 55 i Szkole Podstawowej przy ul. Janickiego 22. Olimpia przygotowała zajęcia judo dla młodzieży szkolnej 7-16 lat oraz gry i zabawy sportowe judo z elementami jogi dla najmłodszych od 3-6 lat.

- Kończą się wakacje, a nasi najlepsi judocy kończą obóz kadry narodowej juniorów w Cetniewie, a klub przygotowuje się, aby od 1 września 2014 powitać nowe oraz już ćwiczące dzieci i młodzież na naszych treningach judo. Nowoczesny sposób wychowywania dzieci to zrównoważony rozwój ciała i umysłu poprzez uczestnictwo w zabawach sportowych judo pod kontrolą i nadzorem doświadczonych trenerów dlatego serdecznie zapraszamy do naszego klubu na akcję "Przyjdź, zobacz, spróbuj judo" - mówi wiceprezes PKS Olimpia Poznań, Janusz Radtke.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji pod numerem telefonu 603-585-500 lub fanpage PKS Olimpia Poznań. Każde dziecko może przez dwa tygodnie spróbować judo, a jeśli spodobają mu się zajęcia na macie może odpłatnie je kontynuować w cenie 60 zł miesięcznie.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
19℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
17.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro