Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
26 13
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
25°C 1016 hPa
JUTRO
pogoda
26°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
26°C 1020 hPa

Hokejowa sobota na Ligawie

tww
piątek, 21.02.2014 r.
godz. 21.41
tww | piątek, 21.02.2014 r., godz. 21.41
Hokejowa sobota na Ligawie

Dzikie Krokodyle, PTH Dino, Lech Team i Mamuty Poznań - to zespoły, które w sobotę zobaczymy na Lodowisku Ligawa przy Bułgarskiej w ostatnich pojedynkach Ligawa Decathlon Cup. Po spotkaniach odbędą się gry i zabawy dla najmłodszych z hokeistami.

W sobotnie przedpołudnie odbędą się ostatnie pojedynki Ligawa Decathlon Cup, w których zmierzą się cztery zespoły. W koszulkach walczącego o pierwsze miejsce Lech Team prowadzenia krążka na Ligawie uczyli Kasper Hamalainen i Paulus Arajuuri, więc może to im dopisze szczęście i wygrają pojedynek z Mamutami Poznań, które występują w II lidze PZHL. Natomiast w spotkaniu o trzecie miejsce zobaczymy Dzikie Krokodyle Poznań i PTH Dino.

Po finałowych rozgrywkach na Ligawie, a jeszcze przed ostatnim meczem w Soczi, ciąg dalszy hokejowych emocji przy Bułgarskiej. Podczas tercji o 11.30 i 13.00 gry i zabawy dla najmłodszych poprowadzą hokeiści z drużyny Dzikie Krokodyle. To już ostatni „Weekend z Krokodylami”. Na tafli nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz uwielbianej przez najmłodszych maskotki drużyny - Krokusia. Zawodnicy nie zapominają też o starszych. Na lodowisku będą służyć każdemu swoją radą oraz pomocą w sprawach techniki jazdy na łyżwach.

Harmonogram rozgrywek finałowych:
godz. 8:30, Dzikie Krokodyle Poznań - PTH Dino (mecz o 3 m-ce)
godz. 10:00, Lech Team - Mamuty Poznań (finał)
godz. 11:15 - zakończenie turnieju i rozdanie nagród

Reklama