Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -3
Reklama

Drajer nowym trenerem Unii Swarzędz

tww
poniedziałek, 14.10.2013 r.
godz. 23.41
tww | poniedziałek, 14.10.2013 r., godz. 23.41
Drajer nowym trenerem Unii Swarzędz
fot. Telewizja WTK

Jakub Ostrowski nie jest już szkoleniowcem trzecioligowej Unii Swarzędz. Nowym trenerem został były piłkarz Lecha Poznań i trener Fogo Luboń, Marcin Drajer.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1024 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Ostatnie słabe wyniki nie pozwalały nam na to, aby dalej kontynuować naszą wspólną pracę, stąd zmiana na stanowisku trenera - poinformował prezes zarządu Unii Swarzędz, Wojciech Matecki. Jakuba Ostrowskiego już w poniedziałkowe popołudnie zastąpił Marcin Drajer, który poprowadzi zespół w sobotnim spotkaniu na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec.


Drajer ostatnio prowadził piłkarzy z Lubonia, których wprowadził do III ligi i odnotował historyczny awans do 1/16 Pucharu Polski. Znany jest również z występów w Lechu Poznań na pozycji obrońcy w latach 1990-2002 (z przerwami na wypożyczenia). Aktualnie jest piłkarzem zespołu Lech Poznań Oldboys.

- Cel jaki został mi postawiony to na pewno utrzymanie w trzeciej lidze. W przyszłym tygodniu rozpoczyna się Puchar Polski, w którym również będziemy chcieli powalczyć. Dla mnie wszystkie mecze są jednakowe. Spotkania ligowe i pucharowe będziemy traktować równorzędnie i nie ma czegoś takiego, że odpuszczamy mecze Pucharu Polski, bo skupiamy się na lidze. Mamy bardzo szeroką kadrę, bodajże dwudziestu pięciu zawodników i ten skład musi sprostać wyzwaniu zarówno w spotkaniach ligowych jak i pucharowych - mówi nowy trener Unii Swarzędz, Marcin Drajer. Przypomnijmy, że w tabeli III ligi piłkarze Unii Swarzędz zajmują 13. miejsce.
 

Reklama