Wygraj trening z Grzegorzem Rasiakiem
Dodano środa, 11.09.2013 r., godz. 00.30

Były napastnik reprezentacji Polski Grzegorz Rasiak, który aktualnie występuje w Warcie Poznań zaprasza kibiców na mecz z Polonią Bytom i udziału w niezwykłym treningu.
- Wszystkich kibiców naszego klubu zachęcamy do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie - osoba, która "przyciągnie" na mecz Zielonych z Polonią Bytom najwięcej kibiców, weźmie udział w treningu z Grzegorzem Rasiakiem - mówi rzecznik prasowy Warty Poznań, Hubert Niedzielski.
Zasady konkursu są bardzo proste - zachęcona do przyjścia na mecz przez danego kibica osoba, musi powołać się na zapraszającego go kibica przy zakupie biletu w oficjalnym punkcie sprzedaży, znajdującym się w siedzibie klubu. Konkurs dotyczy wyłącznie wejściówek zakupionych w przedsprzedaży, czyli do 20 września. Wszelkie pytania dotyczące konkursu, można kierować pod adres: [email protected].