Reklama
Reklama

Konarczak wygrał cykl biegów "Poznaj Poznań z Mapą"

fot. poznajpoznan.com
fot. poznajpoznan.com

Zwycięstwem Dariusza Konarczaka zakończył się cykl biegów na orientację "Poznaj Poznań z Mapą" pod patronatem Epoznan.pl. W sobotnim finale ścigało się blisko 150 osób.

W sobotnie przedpołudnie odbyły się finałowe zawody tegorocznego cyklu biegów na orientację "Poznaj Poznań z Mapą". Tym razem terenem zawodów był Park Tysiąclecia oraz okolice Term Maltańskich, w których mieściło się centrum zawodów. Tradycyjnie zawodnicy mieli do wyboru jedną z czterech tras, różniących się stopniem trudności: open, początkujący, średniacy, elita.

Na trasach ścigało się łącznie blisko 150 osób, w tym także wiele rodzin. W klasyfikacji generalnej w "kategorii elita" zwyciężył Dariusz Konarczak, drugie miejsce zajął Mateusz Niedbała, a trzecia była Aleksandra Hornik. Wśród "średniaków" triumfował Przemysław Pawłowski, a w "kategorii początkujący" zdominowanej przez dzieci i młodzież najlepszy okazał się Alex Grobelny.

- Cieszy nas duże zainteresowanie biegami na orientacje w naszym mieście. Dlatego już teraz możemy zaprosić wszystkich na kolejny cykl, który odbędzie się w sezonie jesienno-zimowym - mówi współorganizator wydarzenia Bartłomiej Krause.

Wszelkie informacje odnośnie zawodów, a także samych biegów na orientacje dostępne są na stronie poznajpoznan.com. Patronem medialnym cyklu był portal Epoznan.pl.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro