Reklama
Reklama

Panek wywalczył brąz AMP w judo

fot. PKS Olimpia Judo Poznań

Jakub Panek z UAM/PKS Olimpia Poznań zdobył brązowy medal podczas Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Białymstoku.

W Akademickich Mistrzostwach Polski w judo wystartowało blisko 240 zawodników z 40 uczelni, które są zlokalizowane w 19 miastach. Na podium w kategorii 81 kg stanął Jakub Panek z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W drodze po medal pokonał Adriana Różańskigo z Politechniki Gdańskiej oraz Bartosza Kurkiewicza z Politechniki Warszawskiej. Niestety w walce półfinałowej został pokonany przez Rafała Koszyńskiego z AON Warszawa, który zdobył ostatecznie złoty medal. W mistrzostwach wystartowali również reprezentacji Politechniki Poznańskiej i WSPiA, którzy wraz z judokami UAM zdobyli w sumie siedem medali. Natomiast w klasyfikacji generalnej mężczyzn liderem okazała się Akademia Wychowania Fizycznego z Warszawy, a wśród kobiet Uniwersytet Warszawski.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro