Reklama
Reklama

Zbliża się Wrotkarska Majówka 2013 na Torze Poznań

fot. Jakub Ciesielski
fot. Jakub Ciesielski

Już w środę na Torze Poznań odbędzie się kolejna edycja imprezy Wrotkarska Majówka. W programie m.in.: warsztaty, slalom, pokazy, gra w hokeja na rolkach.

Organizatorami Wrotkarskiej Majówki 2013 są Stowarzyszenie Sportów Wrotkarskich "Malta" w Poznaniu oraz Sklep Zico Racing, którzy w środę, 1 maja chcą zgromadzić na Torze Poznań wszystkich miłośników jazdy na rolkach z regionu. Majówka rozpocznie się o godz. 10 i potrwa pięć godzin.

Na majówce pojawi się również najbardziej utytułowana zawodniczka wrotkarstwa szybkiego Aleksandra Goss, która zeszłym roku zdobyła 2. miejsce w Pucharze Świata na dystansie maratonu W programie m.in.: warsztaty z jazdy prowadzone przez profesjonalnych instruktorów wrotkarstwa Zico Racing, pokazy bladecross (wyścigi na rolkach z przeszkodami), wolna jazda po torze wyścigowym (gładki asfalt), gra w hokeja na rolkach, slalom na rolkach.

Warsztaty Wrotkarskie by BEZ3MANKI from bez3manki on Vimeo.

Natomiast w sobotę, 18 maja 2013 roku odbędzie się szósty już przejazd ulicami miasta Poznania na rolkach. Start o godz. 20.00 na Łęgach Dębińskich.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro