Poznańskie Krokodyle outsiderem II ligi

Dzikie Krokodyle Poznań przegrały piąte ligowe spotkanie i zamykają tabelę grupy zachodniej II ligi hokeja na lodzie. Tym razem poznaniacy ulegli ekipie Orły Oleśnica 4:7.

Podopieczni Adama Trombala fatalnie rozpoczęli pojedynek z Orłami i już po pierwszej tercji przegrywali 0:2. W kolejnej odsłonie stracili jeszcze dwie bramki, ale w pierwszej akcji ostatniej tercji sygnał do odrabiania strat dał Brent Wiese. Krokodyle zaczęły grać lepiej w ataku i zdołały zdobyć jeszcze trzy bramki. Jednak Orły odpowiedziały trafieniami Tomasza Fornalskiego i wygrały spotkanie 7:4.

Dzikie Krokodyle Poznań - Orły Oleśnica 4:7 (0:2, 0:2, 4:3)

0:1 - Oskar Niemiec
0:2 - Oskar Niemiec
0:3 - Grzegorz Błażowski
0:4 - Michał Lipiarz
1:4 - Brent Wiese
1:5 - Tomasz Fornalski
2:5 - Brent Wiese