Trzecie zwycięstwo Wilków w II lidze

Zespół Wilki Śrem odniósł trzecie zwycięstwo w grupie zachodniej II ligi hokeja na lodzie. Na Lodowisku Chwiałka Wilki po zaciętym pojedynku wygrały z Orłami Oleśnica 7:6.

Spotkanie przez pierwsze dwie tercje rozgrywane było pod dyktando Wilków, które wyszły na prowadzenie 7:1. Jednak w ostatniej tercji zespół z Oleśnicy nie miał problemów z pokonaniem Dawida Socały. W pierwszej akcji bramkę zdobył Daniel Martyniec, a goście dwie minuty przed końcem meczu przegrywali już tylko jedną bramkę. Skuteczna obrona Wilków w końcówce zapewniła im trzecie zwycięstwo w sezonie i awans na piąte miejsce w tabeli grupy zachodniej II ligi hokeja na lodzie.

Wilki Śrem - Orły Oleśnica 7:6 (5:1, 2:0, 0:5)
1:0 - Janusz Czarnecki
2:0 - Marek Kowalski
3:0 - Filip Celiński
3:1 - Tomasz Fornalski
4:1 - Adam Kołacki
5:1 - Marek Kowalski
6:1 - Artur Frąckowiak