Poznańskie Mamuty wygrały z WTH

Mamuty Poznań w kolejnym spotkaniu grupy zachodniej II ligi hokeja na lodzie pokonały WTH Września 6:2 i awansowały na 4. miejsce w ligowej tabeli.

Początek spotkania, które zostało rozegrane w sobotni poranek na Lodowisku Chwiałka należał do niżej notowanego zespołu z Wrześni. Goście w 10. minucie meczu wyszli na prowadzenie po bramce Łukasza Wróbla. Poznaniacy szybko wyrównali po strzale Kamila Zienkiewicza, a dzięki bramce Marcina Schneidera schodzi na przerwę prowadząc 2:1. W kolejnych tercjach inicjatywa należała już do poznaniaków, którzy zdobyli jeszcze cztery bramki i wygrali mecz 6:2. Mamuty dzięki pokonaniu WTH awansowały na 4. Miejsce w tabeli grupy zachodniej II ligi hokeja na lodzie.

Mamuty Poznań - WTH Września 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)
0:1 - Łukasz Wróbel
1:1 - Kamil Zienkiewicz
2:1 - Marcin Schneider
3:1 - Kamil Zienkiewicz
3:2 - Robert Werbliński
4:2 - Kamil Zienkiewicz
5:2 - Andrzej Nowak
6:2 - Kamil Zienkiewicz

Mamuty: Michałowicz, Rohloff - Nowak, Skorupiński, Marciniec, Zienkiewczi, Szponder, Polus, Weinert, Schneider, Nowak, Mańczak, Niewiada, Placko, Bartkowiak, Kluza, Bierwagen, Bielewicz-Bierwagen, Wróblewski, Porzucek.

WTH: Dębicki - Wróbel, Mrowiński, Kaczmarek, Michalski, Jędrzejewski G., Czerniejewski, Marzyński, Dutkiewicz, Przybylski, Łubik, Nawrocki, Werbliński, Jeziorski, Polanski, Jędrzejewski M., Jędrzejewski A.