Pierwsze zwycięstwo Wilków

Zespół Wilki Śrem odniósł pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie II ligi hokeja na lodzie. Na Lodowisku Chwiałka Wilki po zaciętym pojedynku wygrały z Dzikimi Krokodylami Poznań 2:1.

Spotkanie grupy zachodniej II ligi hokeja na lodzie pomiędzy Wilkami Śrem a Dzikimi Krokodylami Poznań przyciągnęło na trybuny nowego Lodowiska Chwiałka sporo kibiców, którzy stworzyli wspaniałą atmosferę. Po pierwszej tercji był bezbramkowy remis, a wynik spotkania otworzył po 20. minutach gry Michał Zborowski z Wilków. Na początku kolejnej odsłony bramkę zdobył Janusz Czarnecki, ale Krokodyle nadal walczyły o jak najlepszy wynik. Tuż przed końcem kontaktowe trafienie zaliczył Jakub Kotrysiak, ale Wilki utrzymały prowadzenie i mogły świętować pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

KH Wilki Śrem - Dzikie Krokodyle Poznań 2:1
Bramki: Michał Zborowski, Janusz Czarnecki - Jakub Kotrysiak
Sędzia: Paweł Mateja
Widzów: ok. 100

Wilki: Frąckowiak, Plackowski, Kowalski, Majkut, Nowacki, Kwieciński, Socala, Foremski,
Szulc, Zborowski, Smolich, Czarnecki, Celiński, Kazimierczak.

Krokodyle: Olbromski, Chłodnicki, Datberg, Dymidziuk, Bocheński, Drygas, Wiese, Kotrysiak, Wencel, Kacprzak, Trombala, Michalski, Świderski, Olejniczak, Majchrzak, Waliszewski, Pawłowski, Trombala, Przypis.