Pierwsze zwycięstwo WTH Września

Zespół WTH Września odniósł pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie II ligi hokeja na lodzie. Na Lodowisku Chwiałka WTH rozgromiło Wilki Śrem 19:6.

Spotkania grupy zachodniej II ligi hokeja na lodzie rozgrywane są na Lodowisku Chwiałka w Poznaniu i cieszą się dużą popularnością kibiców. W sobotę Wilki Śrem podejmowały WTH Września, a wynik spotkania wpłynął na układ dolnej części tabeli. Wyrównana walka toczyła się tylko w pierwszej tercji. Dzięki dobrej grze Michała Zborowskiego ekipa ze Śremu prowadziła 2:1 i 3:2, ale w kolejnych minutach do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy WTH. Wygrali pierwszą tercję 5:4, a w kolejnych odsłonach dzięki Mateuszowi Wiśniewskiemu (7 bramek w całym meczu) ich przewaga wzrastała i WTH wygrało mecz 19:6. Po tym spotkaniu Wilki nadal zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, a WTH awansowało na 6. miejsce.

KH Wilki Śrem - WTH Września 6:19 (4:5, 1:6, 1:8)

KH Wilki Śrem: Dawid Socała (bramkarz), Artur Frąckowiak, Marek Nowacki, Rafał Plackowski, Dariusz Grzegorczyk, Marcin Smolich, Witold Szulc, Włodzimierz Kwieciński, Janusz Czarnecki, Paweł Kaźmierczak, Michał Zborowski, Bartłomiej Foremski.

WTH: Łukasz Dębicki (bramkarz), Mateusz Wiśniewski, Robert Fraszko, Andrzej Jędrzejewski, Mariusz Polański, Artur Jeziorski, Robert Werbliński, Eugeniusz Nawrocki, Andrzej Łubik, Wojciech Przybylski, Krzysztof Dutkiewicz, Paweł Marzyński, Jakub Czerniak, Grzegorz Jędrzejewski, Zdzisław Michalski, Łukasz Wróbel, Marek Mrowiński