Reklama
Reklama

Dzikie Krokodyle na lodowisku przy Stadionie Miejskim

fot. fot. Katarzyna Mirż

Już w sobotę na kilka godzin panowanie nad Lodowiskiem "Ligawa przy Bułgarskiej" przejmie drużyna hokejowa Dzikich Krokodyli, która wprowadzi poznaniaków w tajniki tego sportu.

Sobotnia impreza na lodowisku przy Stadionie Miejskim rozpocznie się o godzinie 13:00, kiedy to pojawią się Poznańskie Dzikie Krokodyle - drużyna hokeja na lodzie, która już od wielu lat działa na rzecz popularyzacji tego sportu w Wielkopolsce. Na specjalnie wydzielonej strefie lodowiska będzie można sprawdzić swoje umiejętności w konkursach prowadzonych przez zawodników Dzikich Krokodyli.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA


W planach jest m.in. konkurs "Strzelaj jak Krokodyl", w którym każdy będzie mógł chwycić kij hokejowy i zmierzyć się z bramkarzem. Organizatorzy przygotowali także specjalny tor przeszkód oraz rodzinne przeciąganie liny. Konkursy są tak przygotowane, by mogły w nich uczestniczyć całe rodziny wzajemnie dopingując swoje zmagania. Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

- Hokej to dyscyplina niezwykle szybka i atrakcyjna. Poznaniacy będą mogli poczuć hokejowe emocje na własnej skórze. Samo strzelanie rzutów karnych będzie nie lada atrakcją dla uczestników, którzy będą mogli sprawdzić formę hokejowego bramkarza. Warto będzie przyjść w ten dzień na Ligawę, gdyż nie na co dzień mamy okazję przyjrzeć się hokeistom i ich zmaganiom z bliska - mówi rzecznik prasowy drużyny Dzikich Krokodyli, Norbert Wencel.

Po sportowych zmaganiach przyjdzie moment na wytchnienie i coś dla zmysłów. Z pokazem jazdy figurowej wystąpi poznanianka Anita Pohl. Na zakończenie imprezy organizatorzy planują jeszcze jedną niespodziankę, ale póki co to ich słodka tajemnica.

Przypomnijmy, że tafla "Ligawy przy Bułgarskiej" ma powierzchnię 800 m2, a przy lodowisku znajduje się punkt gastronomiczny, wypożyczalnia i serwis sprzętu. Koszt wypożyczenia łyżew to 6 zł/godzinę, natomiast ostrzenie prywatnego sprzętu wykonane zostanie w cenie 10 złotych. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników lodowiska ofertę sprzętu dostępnego w wypożyczalni poszerzono również o kaski.

Godziny otwarcia lodowiska:

- poniedziałek-piątek w godz. 15:00 do 21:30
- weekendy w godz. 9:00 do 21:30,
- ferie zimowe 14-27 stycznia, w godz. 9:00 do 22:30
- 25.12, 30.12 w godz. 9:00 21:30
- Sylwester od godz. 9:00 do 17:00, a w Nowy Rok w godz. 11:30 do 21:30.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro