Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -4
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1029 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1020 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Ryszard Łukasik znów prowadzi Wartę

tww
niedziela, 5.08.2012 r.
godz. 12.06

Pierwszy trener Warty Poznań, Czesław Owczarek, nadal nie ma licencji na prowadzenie zespołu w I lidze i w Gdyni podczas meczu z Arką trenerem zespołu był Ryszard Łukasik.

Dobrze znany w Warcie trener Ryszard Łukasik znów poprowadził Zielonych w meczu o ligowe punkty. Wszystko przez zamieszanie z trenerską licencją na pierwszy trener zespołu Czesław Owczarek. Dotychczas prowadził on zespół „warunkowo” i dopiero w nowym tygodniu PZPN poinformuje go o zasadach przyznania licencji na sezon 2012/2013.

Warta Poznań pod wodzą trenera Ryszarda Łukasika i oglądającego mecz z trybun Czesława Owczarka przegrała z Arką Gdynia. Więcej tutaj.

- Na wstępie chciałbym pogratulować zasłużonego zwycięstwa Arce, która dziś nas przewyższała w większości elementów piłkarskiego rzemiosła. My mogliśmy zagrozić jedynie przy stałych fragmentach gry, gdyby dopisało nam trochę więcej szczęścia lub umiejętności. Druga część pokazała, że Arka była zespołem zdecydowanie lepszym. Strzały Magdziarza w poprzeczkę i Marciniaka obok bramki, to trochę za mało, aby wywieźć stąd, chociaż punkt. Polot, z jakim Arka przeprowadzała akcje ofensywne i dynamika, to były te główne elementy, w których nas przewyższała - podsumował mecz Warty z Arką trener Ryszard Łukasik. Przypomnijmy, że trener Ryszard Łukasik prowadził ostatnio Wartę Poznań w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011.

Arka Gdynia - Warta Poznań 2:0 (0:0)
Bramka: Grzegorz Bartczak (58. minuta - samobójcza), M. Da Silva (81. minuta)
Żółta kartka: Julien Tadrowski - Wojciech Trochim, Daniel Ciach, Łukasz Grzeszczyk, Adam Mójta
Czerwona kartka: Maciej Mysiak
Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Widzów: 6887

Arka: Maciej Szlaga, Marcin Dettlaff, Bartosz Brodziński, Krzysztof Sobieraj, Julien Tadrowski, Piotr Tomasik (64. Marcin Radzewicz), Tomasz Jarzębowski, Radosław Pruchnik, Damian Krajanowski, Mateusz Szwoch (80. Silva), Maciej Górski (88. Dariusz Formella).

Warta: Łukasz Radliński, Adam Mójta, Daniel Ciach, Maciej Mysiak, Grzegorz Bartczak, Wojciech Trochim (73. Artur Marciniak), Łukasz Grzeszczyk, Alain Ngamayama, Tomasz Magdziarz, Piotr Giel (55. Bartłomiej Pawłowski), Michał Jakóbowski (66. Marcin Trojanowski).
 

Reklama