Reklama
Reklama

Polki poległy w meczu z Ukrainą

fot. archiwum

Podopieczne trenera Krzysztofa Rachwalskiego nadal bez zwycięskiego meczu na turnieju kwalifikacyjnym w hokeju na trawie do Igrzysk Olimpijskich w Londynie

Polskie hokeistki na trawie nie będą chyba dobrze wspominać wyjazdu do Indii na turniej kwalifikacyjny przez Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie. W kolejnym spotkaniu reprezentacja biało-czerwonych uległa Ukrainie 0:1. Bramkę dla naszych południowo-wschodnich sąsiadów zdobyła w 28 minucie Olena Iwanczenko. Mimo ambitnej gry do końca, naszym reprezentantkom nie udało się doprowadzić do remisu. Mecz nie miał większego znaczenia dla układu tabeli, w niedzielę Polki zmierzą się z Kanadą w walce o 5-te miejsce w turnieju. Na Olimpiadę awansuje tylko zwycięzca, którego wyłoni niedzielny finał.

Polska - Ukraina 0:1 (0:1)
Bramka: Olena Iwanczenko (28)

Polska: Marta Kucharska - Małgorzata Sztybrych, Paulina Okaj, Amelia Katerla, Joanna Hawrot, Magdalena Zagajska, Joanna Wittke, Paulina Polewczak, Marlena Rybacha, Aleksandra Bugała, Martyna Gabara; na zmiany: Magdalena Szczurek, Katarzyna Krasińska, Paula Sławińska, Kinga Staniszewska.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW
24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
10.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro