Reklama
Reklama

Nieudana inauguracja walki o IO

Reprezentacja polskich hokeistów na trawie przegrała z Francuzami w swoim pierwszym meczu na turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Londyn 2012

Na oficjalnym logotypie turnieju kwalifikacyjnego hokeja na trawie widnieje hasło: "Road to London". Trzeba przyznać, że ta droga dla polskiej reprezentacji znacznie się wydłużyła. W inauguracyjnym spotkaniu reprezentacja Polski przegrała z Francją 1:2 (0:1). Jedyną bramkę dla polskiej drużyny zdobył Szymon Oszyjczyk.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Francuzi znacznie częściej dostawali się w okolice polskiego półkola strzałowego, gdyby nie polski bramkarz Arkadiusz Matuszczak wynik spotkania mógłby być jeszcze bardziej niekorzystny. Z drugiej strony Trójkolorowym sprzyjało także szczęście, po jednej z akcji Polaków francuski obrońca wybił piłkę z linii bramkowej, innym razem piłka minęła poprzeczkę ich bramki dosłownie o centymetry,

Tak, czy owak po tej porażce sytuacja polskich hokeistów mocno się komplikuje, tym bardziej, że przed nimi jeszcze mecze z faworytami tego turnieju - m.in reprezentacją Indii.

Polska - Francja 1:2 (0:1)
Bramki: Szymon Oszyjczyk (49) - Hugo Genestet (9), Olivier Sanchez (39-kr. róg).

Polska: Arkadiusz Matuszak - Mirosław Juszczak, Michał Raciniewski, Szymon Hutek, Dariusz Rachwalski, Tomasz Dutkiewicz, Mirosław Kluczyński, Bartosz Żywiczka, Artur Mikuła, Tomasz Marcinkowski, Mateusz Poltaszewski; na zmiany: Szymon Oszyjczyk, Paweł Bratkowski, Karol Majchrzak, Tomasz Górny, Waldemar Rataj.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro