Pogoda jutro  Pogoda Poznań
14 8
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
17°C 1016 hPa
JUTRO
pogoda
14°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
14°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Mecz Lech - GKS zobaczy ok. 10 tys. widzów i Rodzina Kolejorza

tww
piątek, 17.02.2012 r.
godz. 08.55

Lech Poznań sprzedał już 8 tysięcy karnetów na rundę wiosenną ekstraklasy i ok. 2 tys. biletów na mecz z GKS Bełchatów. Piątkowe spotkanie zobaczy również Rodzina Kolejorza.

Poznański klub we współpracy ze stowarzyszeniem Wiara Lecha kontynuuje program, którego celem jest docenianie i przybliżanie młodym kibicom postaci związanych z historią Kolejorza. W piątek zasłużone dla klubu osoby otrzymały bilety VIP. Ponadto, w ramach programu Rodzina Kolejorza organizowane będą cykliczne spotkania z byłymi zawodnikami i trenerami Lecha Poznań.


- Zaczęliśmy od Koncertu Jubileuszowego, na którym uhonorowaliśmy 90-tkę zasłużonych osób. To było jednak preludium. Te osoby chcemy zapraszać na mecze i dlatego rozdajemy pierwsze zaproszenia VIP. Program Rodzina Kolejorza idealnie wpisuje się w obchody 90-lecia klubu, ale my zamierzamy go poszerzać także w kolejnych latach. Cieszymy się, że możemy ten projekt realizować z Wiarą Lecha - mówi wiceprezes Lecha Poznań, Arkadiusz Kasprzak.

Ze współpracy z klubem zadowolone jest stowarzyszenie kibiców Wiara Lecha. - Jesteśmy wdzięczni klubowi za pomoc i wkład organizacyjny włożony w to przedsięwzięcie. Wszystkie takie akcje są doskonałą okazją dla najmłodszych kibiców, którzy nie są najlepiej zaznajomieni z historią klubu, a dzięki temu mogą nadrobić braki. Latem przed rozpoczęciem sezonu planujemy natomiast zorganizować imprezę. Na niej kibice będą mogli osobiście zobaczyć się z całą Rodziną Kolejorza i poznać ich bliżej niż tylko z gazet czy telewizji - dodaje członek Stowarzyszenia Wiara Lecha, Marcin Kawka.

Przypomnijmy, że spotkanie Lecha Poznań z GKS Bełchatów na otwarcie rundy wiosennej ekstraklasy zostanie rozegrane w piątek, 17 lutego o godz. 20.30 na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Wejściówki dla dzieci, kobiet i seniorów są już od 10 złotych, a bilety normalne od 20 złotych. Najdroższe wejściówki są na miejsca w Strefie A - 40 zł. W dniu meczu kasy stadionu będą otwarte od godz. 10.00 do 20.30. Zapraszamy na bezpośrednią, tekstową relację z tego spotkania w portalu epoznan.pl i telewizji WTK. Ponadto po spotkaniu Telewizja WTK pokaże na żywo pomeczową konferencję prasową.