Reklama
Reklama

Siatkarki z Murowanej Gośliny stracą głównego sponsora?

Walczące o awans do PlusLigi siatkarki KS Piecobiogaz Murowana Goślina mogą mieć problemy finansowe, gdyż główny sponsor rozważa rezygnację z finansowania zespołu.

Podopieczne Iriny Archangielskiej zajmują aktualnie 4. miejsce w tabeli zaplecza PlusLigi Kobiet i mają dużą szansę na wywalczenie awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zespół może mieć utrudnione zadanie, gdyż główny sponsor Piecobiogaz S.A. rozważa rezygnację z finansowania klubu.

- Wiem, że są prowadzone rozmowy zarządu klubu z prezesem Piecobiogazu Ryszardem Wiśniewskim. Decyzja w sprawie kontynuacji lub przerwania współpracy może być kluczowa. Trudno powiedzieć, czym te negocjacje się zakończą, ale dla mnie zawsze lepsza jest zła prawda niż pozory prawdy. Dobrze, żeby sytuacja szybko się wyjaśniła, bo przecież chcemy wiedzieć, na czym stoimy - mówi na łamach "Głosu Wielkopolskiego" burmistrz Murowanej Gośliny Tomasz Łęcki.

Popularne "Piecyki" w najbliższej ligowej kolejce zmierzą się na wyjeździe z SMS PZPS I Sosnowiec, a 14 stycznia o godz. 17.00 we własnej hali zagrają z MMKS Gaudia Budmel Trzebnica.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami nawet kilka godzin opadów śniegu. Na drogi wyjeżdża sprzęt odśnieżający
0℃
-5℃
Poziom opadów:
3.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
50.99 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro