Reklama
Reklama

Polacy i Polki zagrają w Indiach o IO

Reprezentacja Polski mężczyzn i kobiet w hokeju na trawie z poznaniakami w składzie poznała rywali w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012.

Prowadzona przez Basa Dirksa reprezentacja mężczyzn o awans do IO 2012 zagra w New Delhi w dniach 15-26 lutego 2012 roku. Ich przeciwnikami w walce o udział w tej prestiżowej imprezie będą reprezentacje Indii, Kanady, Francji, Egiptu i Stanów Zjednoczonych.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA


W New Delhi zagra także reprezentacja Polski kobiet. Podopieczne Krzysztofa Rachwalskiego zostały zaproszone do tego turnieju jako pierwsza drużyna rezerwowa, z uwagi na wycofanie się z rywalizacji jednego z mających prawo startu zespołów. Przeciwniczkami Polek w walce o igrzyska w Londynie będą drużyny Republiki Południowej Afryki, Indii, Włoch, Kanady i Ukrainy.

Zarówno Polaków, jak i Polki czeka bardzo trudne zadanie, gdyż tylko zwycięzcy turnieju w New Delhi zakwalifikują się na igrzyska w Londynie. Przypomnijmy, że obie reprezentacje składają się głównie ze zawodników i zawodniczek poznańskich klubów.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro