Reklama
Reklama

Polki pokonały Szwajcarię

fot. WTK Play

Polskie hokeistki na trawie pokonały Szwajcarki 4:1 w Mistrzostwach Europy 2. Dywizji Kobiet, które rozgrywane są na stadionie AWF i nadal mają szansę na wyjazd na IO Londyn 2012.

Mecz ze Szwajcarią był pierwszym wygranym spotkaniem Polek podczas Mistrzostw Europy 2. Dywizji Kobiet, które od poniedziałku odbywają się na stadionie AWF przy ul. Królowej Jadwigi. Podopieczne Krzysztofa Rachwalskiego znów raziły nieskutecznością, ale dwie bramki zdobyte w pierwszej połowie pozwoliły kontrolować przebieg wydarzeń na boisku.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA


Polki dzięki zwycięstwu zachowały szansę na awans do turnieju przed olimpijskiego, do którego zakwalifikuje się piąty zespół turnieju. Awans wywalczy również szósty zespół, ale pod warunkiem, że Walijki uplasują się na piątej pozycji. Przypomnijmy, że dwa ostatnie zespoły turnieju spadną do drugiej dywizji.

Polska - Szwajcaria 4:1
Bramki: Natalia Wiśniewska - dwie (12-kr. róg, 57), Katarzyna Krasińska
- dwie (26, 42-kr. róg) - Karin Bugmann (68-kr. róg)

Polska: Marta Kucharska - Paulina Okaj, Marlena Rybacha, Joanna Hawrot, Magdalena Szczurek, Magdalena Zagajska, Joanna Wieloch, Amelia Katerla, Katarzyna Krasińska, Natalia Wiśniewska, Aleksandra Bugała; na zmiany: Małgorzata Sztybrych, Dorota Ilków-Gołąb, Paula Sławińska, Justyna Piechnik, Oriana Walasek.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.37 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro