Reklama
Reklama

Gwiazda Playboya prezesem Warty Poznań

Izabella Łukomska-Pyżalska, która była tzw. Playmate Roku 2001 w polskiej edycji Playboya została właścicielem sekcji piłkarskiej Warty Poznań.

O poważnych zmianach w poznańskiej Warcie głośno było już w grudniu gdy tajemniczy sponsor zaczął spłacać długi klubu. W środę podczas specjalnej konferencji prasowej prezesurę objęła Izabella Łukomska-Pyżalska, która zastąpiła na tym stanowisku Janusza Urbaniaka. Największym sukcesem poprzedniego, wieloletniego prezesa było wprowadzenie zespołu na zaplecze ekstraklasy.

Nowa właścicielka sekcji ma 34 lata, jest prezesem firmy Family House, właścicielką agencji modelek "Perfect Model". Ponadto była tzw. Playmate Roku 2001 w polskiej edycji Playboya i znana jest z sesji w czasopismach dla mężczyzn i roli w serialu "Czego się boją faceci".

Łukomska-Pyżalska na spłatę długów oraz budżet na rundę wiosenną przeznaczyła 4 miliony złotych. Chcemy przede wszystkim utrzymać się w lidze, ale też grać widowiskowo. - Bilety na nasze mecze będą bezpłatne, ponadto każdy kibic będzie mógł liczyć na niespodzianki, jak np. darmowe szaliki i kiełbaski. Liczymy na to, że nasza gra i inne atrakcje, jakie zapewnimy podczas naszych domowych meczów, przyciągną sporą liczbę fanów - zapowiada Łukomska-Pyżalska.

Nowy właściciel traktuje swój krok jako pomoc Warcie Poznań, a nie projekt biznesowy. Pani prezes poinformowała, że klub współpracuje już z najlepszymi menadżerami w kraju i cel na obecny sezon to utrzymanie się w I lidze. Nieoficjalnie mówi się, że Zieloni w sezonie 2011/2012 mają wywalczyć o awans do ekstraklasy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
6℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
8.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro